HakkımızdaVİZYON
 
Örnek yapılar inşa ederek, sektörümüzde, verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen örnek bir firma olarak, çevreye ve insana duyarlı projeler üretiyoruz.
 
Üstün özellikli, detaylı, prestijli ve konforlu yaşam alanları üreten İbrahim Demirel İnşaat olarak, verdiğimiz sözleri ve taahhütler zamanında yerine getirerek, kaliteden ve güvenilirliğimizden ödün vermeden geleceğin projelerine imza atmaya devam edeceğiz.
 
İbrahim Demirel İnşaat imzası taşıyan hiçbir projede, konut sahiplerine mahçup olmadan sektörümüzde kazandığımız sağlam değerleri gelecek nesilerimize aktaracağız.
 
Geleceğin mutlu nesilleri bizim inşa ettiğimiz konutlarda huzurlu ve güvenle büyüyecek.
 
 
MİSYON
 
İbrahim Demirel İnşaat olarak öncelikli misyonumuz yatırım değeri yüksek, bulunduğu bölgeye değer ve prestij katan özel projeler oluşturmaktır.
 
Ayrıca gelişen teknolojilere uygun, dünya standartlarında yapılar üretmek ve örnek yapılar ortaya koyarak toplumsal ve sosyal yaşama katkı sağlama amacındayız.
 
 
PROJE HAKKINDA
 
Türkmenbaşı Bulvarı’nın en gözde lokasyonunda bulunan ve tamamı İbrahim Demirel İnşaat’a ait arsa üzerinde konumlanacak olan Demirel Park’ın projesi ARTLEVEL (Mimar Abdullah Altuğ) tarafından projelendirilmiştir.
 

Keyifli, Prestijli, Detaylı